OLED technologie a JVC

Technologie rozvíjená desetiletí tak, aby přinesla divákovi dokonalost a prvotřídní zážitek ze sledování. To je technologie OLED, a proto není žádným překvapením, že JVC přichází na trh se zcela novou řadou televizí OLED.

Zázrak jménem OLED

OLED televizor nevyžaduje podsvícení, protože každý jednotlivý bod svítí sám o sobě, je samostatným zdrojem světla. Dopřejete si tak dokonalou černou barvu, kdy jednotlivé obrazové body zůstanou zhaslé, čímž se obrazovka stává energeticky úspornější. Široká barevná škála technologie OLED vytváří přirozené a kontrastní barvy.

Jedinečná podívaná z každého úhlu

OLED technologie sice nezaručí krásný design zařízení, avšak ještě více vylepší vlastnosti televize. Disponuje perfektními pozorovacími úhly pro sledování. Ať už tedy sedíte na koberci či na okraji sedačky, uvidíte stejně kvalitní obraz jako divák naproti televize. U řady OLED televize JVC máte navíc jistý i prvotřídní design.

HDR součástí OLED zážitku

Celý požitek z OLED televize je doplněn technologiemi HDR 10 a Dolby Vision HDR. Oba formáty, které umožňují rozšířenou reprodukci detailů v tmavých a světlých částech, podporuje OLED televize najednou.

OLED vs. QLED vs. LED

Běžnému uživateli stačí, aby televize fungovala, avšak jakmile před něj postavíte různé typy televizí, bude váhat nad výběrem. LED technologie dominovala trhu dlouhé roky, avšak QLED i OLED ji hravě strčí do kapsy. QLED se pyšní maximálním jasem, pestrými barvami a nižší pořizovací cenou, zatímco OLED nabízí nejlepší podání černé barvy na trhu, vyšší kontrast a špičkové pozorovací úhly.

Ať už preferujete QLED či OLED, můžete si být zcela jisti, že v JVC jsme udělali vše pro to, aby každý váš den provázel kvalitní vizuální zážitek.

Kde koupit JVC